Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Uzmanlarımız > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Kulak & Burun & Boğaz & Göz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: geniz akıntısı için ne yapmalıyım?
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumgeniz akıntısı için ne yapmalıyım?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Tesekkür: 2
%100
  Alıntı kaan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: geniz akıntısı için ne yapmalıyım?
    Gönderim Zamanı: 04 Nis 2011 Saat 17:11
iyi günler hocam; 6 aylık bebeğimi geçen hafta kontrole götürdüğümde doktorumuz nezle dedi.petidus ve serum  fiz. verdi. sadece serum fiz.kullandım.4 gün önce çok huzursuzlandı gece ateşi yükseldi tekrar götürdüm yine petidus ve bricanly verdi.hala ilaç kullanmıyorum.Ancak oğlumda çok fazla geniz akıntısı var o yüzden hiç uyuyamıyor.göğsünde falan hırıltı yok.sadece burnu akıyor ve öksürerek uyanıyor.sıcak buhar uyguluyorum odasına.başka ne yapabilirim?geniz akıntısı için ne önerirsiniz? şimdiden teşekkürler.

Düzenleyen kaan - 04 Nis 2011 Saat 17:14
Kritik verenler: emre, sengul,
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 33555
Tesekkür: 25158
%100
  Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nis 2011 Saat 10:38
Bol serum fiz. kullanın, birde başucuna 2 damla "Cold-Mix" damlatın.
Kritik verenler: emre,
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2011 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.